CZ SK HU

Ghost FR AMR 2018: naša zábavná mašina do bike parkov alebo hoci aj na preteky. Rock’n’Roll!

Ghost v polovici sezóny uverejnením novej modelovej rady FR AMR prelomil informačné embargo a upraveny free ride Ghost FR AMR je späť a hneď v troch verziách.

 

Na prvý pohľad vypadá vynovený Ghost FR AMR s pružinovým tlmičom dosť drsno a so zdvihmi 170/165 mm rád ukazuje svoje svaly. Ale na druhý pohľad zistíte, že za drsným zovnajškom sa skrýva športový duch, ktorá sa nevyžíva iba v zjazdoch v enduro pretekoch a bike parkoch, ale s elánom obľubuje aj stúpania do kopcov. Naša zábavná mašina do bike parkov alebo hoci aj na preteky. Rock’n’Roll!

 

Ghost FR AMR je postavený na preverenej rámovej platforme AMR s modernou geometriou a ponúka zdvihy 170/165 mm. Najzásadnejšie zmeny sú na ráme v oblasti zadnej stavby. Rám sa vyznačuje výrazne zvýšenou tuhosťou, ložiská a čapy sú menej namáhané, ďalej potom väčší priemer použitých reťazových vzpier. Nové uchytenie zadnej stavby. Konštrukcia vahadla z jedného kusu. Položená vidlica 64,5° pre ľahšie prekonávanie prekážok a pružinový tlmič pre maximálny výkon bez nárokov na údržbu.

 

Ghost FR AMR 4.7 AL riotred/nightblack  →
Ghost FR AMR 6.7 AL monarch/nightblack  →
Ghost FR AMR 8.7 AL spectyello/nightblack  →

 

bikeandride.cz:  čítaj viac →
dolekop.com:  čítaj viac →

klikni pro velký obrázek