CZ SK HU

PREMIÉRA 2021: Legendárny Ghost Riot je späť!

Legendárny Riot je späť! Úplne prepracovaný a nabušenejší, ako kedy predtým. Ghost Riot pre rok 2021 dostal úplne novú geometriu a komponenty a po kratšej odmlke je tento nemecký výtržník opäť pripravený urobiť medzi bikermi rozruch.

 

Rozbehnutá párty
Riot 2021 bude dostupný vo verziách Trail, AM a Enduro. Najlepšie osadené modely Trail a Enduro dostali označenie Full Party a už podľa vzhľadu to vyzerá, že sa budú vedieť postarať o poriadnu párty.

 

Ghost Riot Enduro Full Party

 

V GHOSTu vyvinuté odpruženie s názvom Traction Link je založené na princípe Virual Pivot a sľubuje bezkonkurenčné jazdné vlastnosti. Model Riot spadá pod koncept SUPERFIT, čo znamená, že geometria rámu vznikala na základe desiatok tisíc biometrických údajov najrôznejších jazdcov.

 

Ghost Riot Enduro Full Party

 

Hlavné špecifikácie
Hlavnou prednosťou nového Riotu je perfektne vyvážený hliníkový rám s nízkym ťažiskom a pevnou, jednodielnou zadnou stavbou. Systém Virtual Pivot má zhodný rozmer všetkých čapov a jednodielne vahadlá s maximálnou tuhosťou.

 

Ghost Riot Enduro Full Party

 

Full Party stroje Riot dostali do výbavy vidlicu Formula Selva S so zdvihmi 140 mm v prípade verzie Trail a 170 mm u Endura. Vzadu nájdeme supercitlivé odpruženie Traction Link (Virtual Pivot) so zdvihmi Trail 140 mm a Enduro 160 mm. V ponuke tiež figuruje verzia All Mountain so zdvihmi 160 mm vpredu a 150 mm vzadu.

 

Ghost Riot Enduro Full Party

 

Brzdenie obstarávajú Formula Cura 4 so stoosemdesiatkovými kotúčmi. Všetky lanká sú vedené pod ochranným krytom na spodnej rúrke rámu. Továrne je Riot Full Party vybavený aj integrovanou teleskopickou sedlovkou Eightpins.

 

Ghost Riot Enduro Full Party

 

Nemecký výtržník
Ako fotky, tak špecifikácie nasvedčujú tomu, že nový Ghost Riot (špeciálne vo verzii Full Party) bude poriadny výtržník, čo nepokazí žiadnu párty. A my sa už nemôžeme dočkať, až nás povozí.

 

 

Zdroj foto: Jan Kasl; www.ghost-bikes.com

klikni pro velký obrázek