CZ SK HU

Ghost hledá jezdce do své Crew a nabízí kolo zdarma a roční podporu

Andi Brewi spolu s Ghost-Bikes zakladá Full Party Crew. Ako súčasť crew ťa bude spoločne s GHOST-Bikes jeden rok učiť a podporovať. Dostaneš bicykel, budete spolu jazdiť na vychádzky a zlepšovať zručnosti. Andi ti ukáže svoje triky a tipy a pomôže ti k ešte lepším výkonom na bicykli!

 

 

Čo môžeš očakávať:
 

  • Nový bicykel

Tri úplne nové bicykle, čakajú na troch z vás. Ako súčasť posádky ťa Andi bude spoločne s GHOST-Bikes podporovať po dobu jedného roka. To znamená, že ti pomôže so zlepšením jazdeckých zručností. Budete spolu jazdiť a riešiť techniku ​​tak, aby ťa jazda na bicykli ešte viac bavila.

 

  • Zvýšenie dosahu na sociálnych sieťach

Chceš svetu na sociálnych sieťach ukázať, čo v tebe je? S Full party Crew sa naučíš, ako sa profesionálne prezentovať a získať tak väčší dosah. Pomôžeme ti s obsahom. Zachytíme tvoje dobrodružstvo s Full Party Crew na fotografiách a videách.

 

  • Eventy

Andi hľadá posádku, ktorú baví bicykel, skoky a nebojí sa rýchlosti. Jednoducho skvelý tím namiešaný z profíkov a ambicióznych hobby jazdcov. Každý by sa mal učiť od každého. Keď budeš mať chuť, môžete spoločne naplánovať nejaký výlet. Budeš hosťom na akciách, školeniach a kurzoch. Potom spolu môžete plánovať spoločné dobrodružstvá.

 

Andi

 

Zaväzuješ sa k niečomu, keď sa zapojíš?

Nie. Andi spoločne s GHOST-Bikes vyhodnotia, aká podpora je pre teba najlepšia. Nemusíš sa k ničomu zaväzovať. Samozrejme by si mal mať chuť jazdiť na bicykli s Andim a ostatnými z Full Party Crew, ale nikto ťa nebude k ničomu nútiť. Andi a GHOST-bikes ťa budú podporovať po dobu jedného roka. O tom, ako bude vyzerať individuálna podpora pre teba, sa dohodnete spoločne, keď sa spoznáte.

 

Ako sa môžeš zapojiť?

Nahraj do 31. januára 2022 na Instagram svoje video, v ktorom ukážeš, ako jazdíš na svojom bicykli, označ @ghostbikes_mtb a použi hashtag #ghostfullpartycrew. Od tejto chvíle si vo výbere. Video by nemalo byť dlhšie ako jedna minúta.

 

Nemáš Instagram?

Potom stačí poslať e-mail s odkazom na video na mail@andibrewi.at.

 

Aké požiadavky by si mal/a spĺňať?

Hľadáme troch bikerov, ktorých baví cyklistika v bikeparku, na trailoch aj vo vzduchu. Nejde o to byť najlepší. Ale mal by si mať chuť pustiť sa do náročnejších výziev. Všetko ostatné ťa Andi rád naučí na tréningoch. Aby si mal nárok na podporu, musíš mať aspoň 18 rokov.

 

Máš nejaké otázky?

Potom neváhaj kontaktovať Andiho cez Instagram @andibrewi.at

 

Viac sa dozvieš vo videu:

 

klikni pro velký obrázek